özgül grup

Biz Kimiz?

Özgül Grup, 1976 yılında Denizli’de kurulmuş bir aile şirketidir. Denizli’de ve çevre illerde birçok yatırım ve taahhüt projelerinde yer almıştır.

Modern ve kaliteli projeler üreten ve her projede değerlerinden ödün vermeden ilerleyen Özgül Grup, 2007 yılında kurumsal bir yapıya geçerek "Özgül Grup Mühendislik Mimarlık San. ve Tic. Ltd. Şti" adı altında tüm faaliyetlerini birleştirmiştir.

Özgül Grup; hastaneler, okullar, fabrika binaları, toplu konut inşaatları ile ilgili alt ve üstyapı işleri, proje, inşaat, mühendislik ve uygulamalarını profesyonel bir kadro ile gerçekleştirmektedir.

Nezih semtlerde, lüks konut üretimi yapan şirketimiz ayrıca özel inşaat taahhütleri, mekanik tesisat taahhütleri ve alüminyum doğrama taahhütleri yapmaktadır. Bir diğer faaliyet konusu da, ABD'deki şubesi aracılığıyla Türkiye'den mobilya ihracatı yapmaktadır.

Hızla değişen teknoloji ve sosyo-kültürel ortamın gereklerini en yenilikçi özgün tarz ve tasarımlar ile ele alan şirketimiz, çağdaş yapılarla sağlıklı kentsel dönüşüme katkıda bulunmakta; profesyonel yönetimi, hızlı organizasyon yapısı ve tecrübeli teknik kadrosuyla sektörde markalaşmış bir inşaat firmasıdır.

Her taahhüdünü ayrı bir heyecan ve kalite ufkuyla ele alan Özgül Grup hep daha iyinin peşinde olarak yapacaklarına odaklanmaktadır. Bir inşaat firması olarak taşıdığı sorumlulukların farkında olan firmamız ortaya konulan yapıların işlevsellik, sağlamlık ve estetiği ile eser düzeyinde standart taşımasına önem vermektedir.

Şirketimiz dürüstlük, müşteri memnuniyeti, süreklilik, yenilik ve üstün kalite anlayışıyla tüm müşteri ve iş ortakları ile sorunsuz, güvenli ve kazançlı ilişkiler hedeflemektedir.

Yıllardır faaliyette olduğumuz her iş alanında olumlu sonuç aldığımız ve gurur duyduğumuz müşteri memnuniyetimizi daha üst noktalara taşımak hedeflerimiz ve ideallerimizdir.

46 YILLIK TECRÜBE
özgül grup

Çözüm Ortaklarımız